You are here:

Zwięzły przewodnik dla partnerek zatytułowany: Jak przeżyć remont i nie oszaleć

Zwięzły przewodnik dla partnerek zatytułowany: Jak przeżyć remont i nie oszaleć
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W trakcie pierwszych odwiedzin w mieszkaniu partnera kobieta jest wspaniałomyślna, choć męskie wnętrze nie przypomina wystawy salonu meblowego. Nie oburza jej także gruba warstwa kurzu pokrywająca każdy rzecz, odpadający ze ścian tynk, zdezelowane meble sprzęty czy pudła po sprzęcie komputerowym postawione w najbardziej widocznym miejscu na półce, tak jakby stanowiły one efektowną dekorację męskiego mieszkania. Kobieta naiwnie wierzy, że rzeczywistość zmieni się i że pod jej wpływem mężczyzna zmieni swoje zwyczaje – zacznie sprzątać i przypisywać większe znaczenie do estetyki mieszkania.

wraz z upływem czasu sytuacja nie zmienia się nie ma sensu dłużej oczekiwać, że tak się stanie. Kobieta musi wziąć sprawy w swoje ręce. Przymuszenie chłopaka do remontu jest zadaniem niełatwym. Uzyskanie zgody na odnowienie to jednak dopiero początek żmudnego procesu.

Problemy pojawiają się nawet przy najbanalniejszych ustaleniach. Podczas gdy kobieta dąży do tego, aby pokój był piękny, chłopak, jeśli w ogóle zaangażuje się w remont, skoncentrowany jest przede wszystkim na tym, żeby pomieszczenie pokój było praktyczne. Wiadomo, że estetyka i praktyczność rzadko idą w parze. Wypracowanie rozwiązania polubownego wydaje się często niemożliwe. Nie ma wtedy sensu iść w zaparte i na siłę forsować swoje pomysły na optymalne wnętrze. Jeśli nie potraficie dogadać się między sobą w sprawie wyposażenia wnętrza, pozwólcie, aby przyszli wam z pomocą ludzie, którzy się na tym znają z sklepu meblowego.

Wyposażanie wnętrza mieszkania wcale nie musi być problematyczne i uciążliwe. Z małą podpowiedzią eksperów zaprojektujecie wnętrze mieszkania, dobierając meble, rekwizyty i wystrój do swoich potrzeb. Oddając w ręce ekspertów z sklepu meblowego urządzanie waszego mieszkania oszczędzacie czas na zbyteczne zgrzyty. Arbitraż to bardzo skuteczna metoda neutralizowania kłótni.

Dla jak największego komfortu nabywców, wiele sklepów meblowych oferuje gratisowy dowóz i montaż mebli w mieszkaniu. A więc gdy już za radą specjalistów dobierzecie optymalny komplet mebli do mieszkania ich dowóz do celu też nie będzie problemem.

Ciekawe artykuły o budownictwie i architekturze:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top