You are here:

Coraz popularniejsze budownictwo

Coraz popularniejsze budownictwo
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

deweloper (8)Jak się okazuje, budownictwo jest coraz popularniejszym kierunkiem, jaki wybierają sobie studenci. Wiąże się to z bardzo dobrymi perspektywami na znalezienie pracy po tym konkretnym kierunku studiów. W Polsce buduje się coraz więcej, przez co potrzebnych jest coraz więcej ludzi do pracy w tej konkretnej gałęzi gospodarki. W ubiegłym roku studia te skończyło 70 tysięcy osób, szacuje się, że w tym roku będzie ich już prawie 80.
Wszystko to przekłada się na spadek cen nieruchomości. Powstaje ich coraz więcej dlatego ich ceny są coraz niższe. Dotyczy to zarówno mieszkań, budowanych w wielkomiejskich osiedlach, jak i domów jednorodzinnych w mniejszych miejscowościach. Specjaliści przewidują, że stan ten utrzyma się jeszcze przez co najmniej 10 lat. Pod względem inwestycji jesteśmy w stanie dogonić, niedościgniony dotąd pod każdym względem zachód Europy.
Jak się okazuje, absolwenci tego kierunku wykształceni są bardzo wielostronnie. Posiadają sporą wiedzę na temat środowiska(i jego ochrony) oraz przyrody.

Ciekawe artykuły o budownictwie i architekturze:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top